Kosmetyki Onlybio

2020-09-24

Każda dobra drogeria online powinna mieć dzisiaj w ofercie kosmetyki Onlybio. Pod tą marką kryją się polskie produkty ekologiczne, w których składzie znajdują się w co najmniej 99% substancje pochodzenia naturalnego. W katalogu marki są wszelkiego rodzaju środki pielęgnacyjne dla dorosłych i dzieci, a także bezpieczne dla środowiska preparaty do sprzątania.


Czym wyróżnia się Onlybio?

Naturalne kosmetyki Onlybio stopniowo wypierają z półek sklepowych produkty pełne sztucznych, chemicznych substancji. Są od nich delikatniejsze dla skóry i bezpieczniejsze dla zdrowia, a przy tym równie skuteczne. Co ważne, są także przyjazne dla środowiska naturalnego. A czym wyróżniają się kosmetyki Onlybio? W przeciwieństwie do wielu swoich konkurentów są tworzone niemal wyłącznie z naturalnych składników roślinnych (minimum w 99%), które w dodatku pochodzą z najlepszych, certyfikowanych upraw. Potwierdzają to prestiżowe certyfikaty takie jak EcoCert w najwyższym standardzie Cosmos. To także produkty wegańskie (mają certyfikat Vegan Society), które są tworzone z myślą o dobrostanie zwierząt.

Marka chce nie tylko kojarzyć się ekologią, ale także aktywnie wspierać ochronę środowiska, dlatego coraz więcej kosmetyków umieszcza w biodegradowalnych opakowaniach i inwestuje w budowę „zielonej” fabryki.

Kosmetyki Onlybio wyróżniają się również innowacyjnymi składnikami, które powstają w Laboratorium Naturella, firmy będącej właścicielem marki. Jednym z nich jest biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Jest ona wytwarzana w procesie fermentacji ten znanej rośliny oleistej, która wykorzystywana jest w środkach myjących do ciała np. żelach i szamponach. Jest delikatna dla skóry, biodegradowalna i jednocześnie skutecznie usuwa zanieczyszczenia.

Kosmetyki Onlybio – bezpieczne dla środowiska, skóry i zdrowia

Osoby robiące zakupy w takich miejscach jak drogeria online, często mają problem ze znalezieniem produktów, które będą rzeczywiście bezpieczne – nie tylko dla środowiska, ale też nich samych. Wśród setek różnych kremów i szamponów trudno wyselekcjonować te, którym można zaufać. Kosmetyki Onlybio są po tym względem sprawdzone i niezawodne – są stworzone z bezpiecznych składników i gruntownie przebadane dermatologicznie pod względem działania na skórę, również tę wrażliwą i delikatną. W każdej kategorii produktów znajdują się również specjalne linie przeznaczone dla alergików.

Jakie kosmetyki Onlybio znajdziesz w drogerii online?

Największy wybór produktów oferuje drogeria online Onlybio, w której znaleźć można wszystkie kosmetyki marki. Wśród nich są m.in. żele myjące do twarzy i ciała, mydła i żele antybakteryjne, szampony i odżywki do włosów, kremy, maski i toniki do twarzy, kremy do rąk, twarzy i balsamy do ciała. Warto zwrócić uwagę na kosmetyki naturalne o silnym działaniu nawilżającym, anti-age oraz łagodzące na bazie ziół, naturalnych olejów oraz prebiotyków.

Oprócz produktów uniwersalnych i dedykowanych kobietom marka proponuje specjalne linie kosmetyków dla mężczyzn i dzieci, a także wspomniane wyżej kosmetyki hipoalergiczne dla całej rodziny.

Spodobały Ci się ekologiczne kosmetyki Onlybio? Odwiedź drogerię online, gdzie znajdziesz te wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach.